SSS

Sıkça Sorulan Sorular

1

Hangi hizmetleri sunuyorsunuz?

Web tasarımı ve geliştirme, kurumsal kimlik tasarımı, logo tasarımı ve sosyal medya yönetimi hizmetlerini sunuyoruz.

 

 

2

Neler elde edeceğim?

Projelerinize özel özgün bir tasarım sunarak, sayfalarınızın her sektörde olduğundan daha profesyonel görünmesini sağlamayı hedefliyoruz. Daha iyi görsel etki oluşturmanıza yardımcı oluyoruz ve markanızın tarzını tamamlarken müşteri sadakatinizde bir artış sağlamayı hedefliyoruz.

 

3

Benim bütçeme uygun mu?

Elbette! Her müşterimiz için bütçeleri göz önünde bulundurarak uygun fiyatlar sunuyoruz. Projenize özel teklifimizi almak için bize bir mesaj gönderin.

 

4

Web siteleri için ne tür özellikler sağlıyorsunuz?

Web sitelerimiz tamamen özelleştirilebilir ve ihtiyaçlarınıza göre tasarlanmıştır. İhtiyaçlarınıza uyacak şekilde özellikler sunarız, örneğin: SEO, etkileşimli öğeler, mobil uyumluluk, e-ticaret, blogs, "call-to-actions" gibi.

 

5

Web sitemin yapımı ne kadar sürer?

Web sitesi yapım süresi, projenin büyüklüğüne, özelliklerine ve müşterinin ihtiyaçlarına, yapılması istenilen platforma gibi etkenlere bağlıdır. Bu yüzden, projelerin genellikle 1-6 hafta arasında sürmesi beklenebilir.

 

6

Kurumsal kimlik çalışmaları ne işe yarar?

Kurumsal kimlik çalışması, markanızın varlığı için bir ön koşuldur. Logo, renkler ve diğer grafik öğeler, kurumsal kimliğinizi oluşturarak, markanızın kişiliğini yansıtır ve müşterileriniz tarafından tanınmanızı sağlar.

 

7

Logo tasarımında nelere göre hareket ediyorsunuz?

Logolarımızda sizinle birlikte çalışıyoruz. İlk olarak hedef kitlenize ve markanızın kimliğine göre hedef alınacak renkler, semboller, fontlar ve diğer grafik öğeleri seçiyoruz. Daha sonra tasarımın size gönderilmesinden önce düzenli olarak geri bildirim istiyoruz.

 

8

Sosyal medya yönetimi nedir ve nasıl yardımcı olur?

Sosyal medya yönetimi, markanız için sosyal medya profillerinin yönetilmesini ve olumlu bir marka algısı oluşturmayı içerir. Potansiyel müşterilerinizle etkileşime girerek markanızın bilinirliğini artırır ve sosyal medyada daha da var olmanızı sağlar.

 

9

Sosyal medya yönetimi benden ne kadar zaman alır?

Sosyal medya yönetimi, düzenli olarak markanızın sosyal medya profillerini güncellemenizi gerektirir. Bu, müşterilerin paylaşımlarına hızlı yanıt vermenizi ve yeni ve eğlenceli gönderiler hazırlamanızı gerektirir. Biz mümkün olan en iyi sosyal medya stratejisini uygulamanızı sağlamak için size yardımcı olacağız.

 

10

İşinizi nasıl başlattınız?

İşimizi özel müşterilerimize hizmet vererek başlattık. Bu hizmetlerini tamamlamak için bize referanslarımızı ve yeni müşterilerimizi yollayacaklarını rahatlıkla belirterek devam ediyoruz. Bugün de aynı misyonla hizmet veriyoruz ve müşterilerimizi memnun etmek için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

 

newbie

Aklınızda soru mu kaldı?

Lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

İletişim